Hastaneye Gelirken

Hastanemize gelirken yanınızda T.C kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanınızı, ehliyetinizi veya özel sigorta kartınızı kesinlikle getiriniz.  İstenilen bu belgeler hastanemize geldiğinizde yapılacak olan muayene veya yatarak tedavilerde herhangi bir yanlışlığa sebebiyet verilmemesi için kullanılmaktadır.
 
Tedavinizin eksiksiz sağlanabilmesi için evde kullandığınız ilaçlarınızı veya ilaç isimlerini yanınızda  getirmeyi unutmayınız. 

Reçeteli ilaçlarınızın yanı sıra kullandığınız vitaminler, aspirin ve bitki tedavilerini de getirmeyi, hekiminiz talep ettiyse, ilgili röntgen, tetkik sonuçları ya da raporlarınızı da mutlaka beraberinizde bulundurmanızda fayda olacaktır.
 
Hastanemize gelmeden önce yaptıracağınız işlemler ve gerekli hazırlıklar hakkında her türlü bilgiyi 457 37 37 numaralı telefonu arayarak Çağrı Merkezindeki görevli arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.
 
Çağrı Merkezindeki arkadaşlarımızdan hastanemizin bölümleri, doktorları ve çalışma saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlgili birimler için randevu taleplerinizi de yine bu arkadaşlarımız karşılayacaktır. Sizin için hastanedeki her süreci bilgi vererek açıklayacak ve sorularınıza yanıt verecek çağrı merkezi görevlisi arkadaşlarımız sizin hastanemizdeki gözünüz ve kulağınız olacaktır.

ONLINE RANDEVU

Online Randevu
Online Randevu BENİ ARAMANIZI İSTİYORUM

Randevu formunu doldurun, Çağrı merkezimiz sizi arasın. Randevunuzu bizimle planlayın.