print
VİZYON/MİSYON/DEĞERLER

Vizyonumuz; Uzman doktorlarımızla kaliteli sağlık hizmetini toplumumuza ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olmayı hedefliyoruz.

 

Misyonumuz; Deneyimli, takım ruhu içinde çalışan dinamik kadromuz ile kaliteli sağlık hizmeti vermek,Vizyonumuz; Toplumumuzun yaşam kalitesini yükseltmek için güvenilir ve çağdaş sağlık hizmeti sunan, kalitesi sürekli artan ve devamlı gelişen bir kurum olmaktır.
    
Halkımızın daha sağlıklı bir yaşam sürebilmesini sağlamak amacıyla; sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı en son yeniliklerle, tetkik ve tanıya dayalı, standart ve yüksek kalitede sunmak, hizmet kalitemizi sürekli arttırmak amacıyla çalışanları sürekli eğitmek, hasta ve yakınlarının haklarını korumak, tedavinin her aşamasında bilgilendirmek ve eğitmek, kaliteli hizmeti uygun maliyetle sunmak, hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamak, uzman doktor ve personeli ile; hastalarımızla yakın, sevgi ve saygıya dayalı bir ilişki kurmanın ana görevimiz olduğunu düşünüyoruz.

İleri bilgi ve teknolojinin konforlu bir ortamda sunulduğu, hasta ve çalışan odaklı bir yönetim anlayışıyla, hasta ve çalışan memnuniyetinin en üst düzeye ulaştığı bölgesel ve uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen, lider bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

 

Amaçlar: Hastanelerde temel amaç, her türlü koruyucu önlemlere rağmen oluşabilecek hastalık durumlarında erken teşhis, hızlı ve etkin tedavi ve hastanın kısa zamanda eski konumuna getirilmesidir. Bu amacı gerçekleştirirken eldeki kaynakların etkin ve verimli bir şekilde kullanılması hasta ve toplum tatmininin sağlanmasıdır.

 

Değerler; Günümüz modern tıbbını, uluslararası kabul görmüş standartlarda uygulamak ve kişiselleştirilmiş sağlık hizmetini ileri teknoloji cihazlar ile konforlu ortamda sunmak en başta gelen amacımızdır. Branşlarında uzman deneyimli medikal kadromuz ve hasta odaklı yönetim anlayışımızla hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye taşıyarak bölgesel ve uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen, lider bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemekteyiz.

Özellikle koruyucu hekimlik ve erken teşhisin önemi konusunda halkımızın gün geçtikçe bilinçlenmesine katkı yapmanın yanı sıra, tüm çalışanlarımızın düzenli eğitimler ile güncel tıbbi uygulamaları takip etmelerini sağlamak ve hasta ve yakınlarının hak ve mahremiyetlerini korumak en önemli görevlerimiz arasındadır. On yıla yaklaşan deneyimimiz ile hedeflerimiz ve değerlerimiz uğrunda titizlikle çalışırken bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de yegâne başarımız; sağlığınız olacaktır.

Son Güncelleme Tarihi 22 Ekim 2020 Editör admin

ONLINE RANDEVU

Online Randevu KENDİM RANDEVUALMAK İSTİYORUM

Buradan randevunuzu tarih ve uzmanınızı seçerek 7/24 planlayabilirsiniz.

Online Randevu BENİ ARAMANIZI İSTİYORUM

Randevu formunu doldurun, Çağrı merkezimiz sizi arasın. Randevunuzu bizimle planlayın.