print

Corona Virüs (Covıd-19) Ve Ozon Terapi

28 Mart 2024 Perşembe | Bizden Haberler
Corona Virüs (Covıd-19) Ve Ozon Terapi

CORONA VİRÜS (COVID-19) VE OZON TERAPİ

 

Tüm dünyayı etkileyen ve milyonlarca insanın zor durumda olduğu corona virüs pandemisi, maalesef ülkemizde de hayatı çok olumsuz etkilemekte ve tedirginlik yaratmaktadır. Burada ilk sırada hastalıktan korunma ve izolasyon, ikinci sırada enfekte olan kişinin tedavi ve takibi önem arz etmektedir.
 

Ozon yeryüzünde bilinen en güçlü doğal dezenfektanlardan biridir. Ozona dirençli bilinen bir bakteri, virüs, mantar ve protozoa yoktur. Sistemik uygulanan ozon terapi ile kan oksijenlenmesinin artırılması dışında, güçlü bir bağışıklık sistemi aktivasyonu sağlanarak her türlü viral ve bakteriyel enfeksiyona karşı doğal bir direnç kazanılmış olur. Corona Virüs Enfeksiyonunda İspanya, İtalya ve Çin de birçok hastane ve klinikte ozon terapi uygulanmış, mevcut tedavilere katkısı ve etkinliği her geçen gün yayınlanan makalelerde dile getirilmiş ve her gün yenileri eklenmektedir.
 

Dolayısıyla Corona Virüs salgınından hem korunmada hem de tedavide etkin, kolay ve güvenilir bir yardımcı tedavi modalitesidir.

ONLINE RANDEVU

Online Randevu
Online Randevu BENİ ARAMANIZI İSTİYORUM

Randevu formunu doldurun, Çağrı merkezimiz sizi arasın. Randevunuzu bizimle planlayın.